A Shanghai Dragons ismét győzött az Overwatch Leagueben!

A csapat fennállása során az első 4-0-ás győzelmét produkálta a tegnapi versenynap során.

A Philadelphia Fusion számára igencsak jól indult az Overwatch League második szezonja, ugyanis két magabiztos győzelemmel komoly erődemonstrációt tartottak a többi csapatnak. A második héten azonban fordult a kocka, Boombox nem lépett pályára és két csúnya vereség következett az esélytelenebbnek tartott Florida Mayhemtől és Dallas Fueltől. Szerencsére a játékos visszatért és az alakulat ismét győzni tudott, habár ellenfelük a versenysorozat utolsó helyén tanyázó Washington Justice volt.

Boombox visszatérésével ismét nyert a Fusion az Overwatch Leagueben

A versenysorozat első etapjának feléhez közeledve egyre inkább összesűrűsödik a mezőny.

Ha emlékeztek még, előző héten a Shanghai Dragons véget vetve a 42 meccses vereségsorozatnak megszerezte első győzelmét az Overwatch League-ben, a harmadik hét második versenynapjának nagy kérdése pedig az volt, hogy meg tudják-e ismételni a sikert a Chengdu Hunters ellen. Nos a sárkányok nem okoztak csalódást és az új Main Tankjuk vezetésével elsöprő, 4:0 arányú győzelmet arattak a szintén kínai tulajdonban lévő pandák ellen. Érdekes módon a Chengdu több helyszínen is 2-2-2 kompozíciót használt a betonbiztos GOATS helyett, azonban a taktika még nem érett meg arra, hogy ismét átvegye az uralmat a játék metája felett.

Shanghai Dragons on Twitter

A versenynap további mérkőzésein a Los Angeles Gladiators szoros csatában kikapott a London Spitfire-től, a New York Excelsior magabiztosan verte a Toronto Defiant alakulatát, a Los Angeles Valiant pedig sorozatban negyedik vereségét szenvedte el, ezúttal a Vancouver Titanstól. A mérkőzéseket az alábbi videóban tudjátok megtekinteni, jó szórakozást!

A harmadik hét második versenynapjának eredményei tehát a következők!

• Los Angeles Gladiators vs. London Spitfire  -  1-2
  • Toronto Defiant vs. New York Excelsior  -  1-3
  • Vancouver Titans vs. Los Angeles Valiant -  3-1
  • Shanghai Dragons vs. Chengdu Hunters -  4-0

Az Overwatch League ma éjjel tovább folytatódik és az alábbi meccseket tekinthetjük majd meg:

• Paris Eternal vs. Atlanta Reign  - 21:00
  • Florida Mayhem vs. Houston Outlaws  - 22:30
  • San Francisco Shock vs. Washington Justice - 00:00
  • Shanghai Dragons vs. Dallas Fuel - 01:30

A mérkőzéseket az Overwatch League Twitch csatornáján követhetitek majd. Jó szórakozást!