Az ELEAGUE sajtókonferenciáján kérdezték meg az SK és a FaZe játékosait arról, hogy mit gondolnak a köztük lévő rivalizálásról.
Counter-Strike: Global Offensive Hírek
Ő természetesen ez alkalommal sem hibázott, ezért senkitől sem fog bocsánatot kérni.
Egyelőre nincs megerősítve a hír, sőt a VP ügyvezető igazgatója tagadja, hogy játékos csere van a láthatáron.
Még csak az első köre volt a meccsnek, de az ellenfélnek gyaníthatóan gyorsan elment a kedve a játéktól.
Hiába volt hosszú ideje a csapat tagja, hivatalos meccsük még nem volt, sőt; kNgV-vel nem is lesz.
Bár legutóbb 3-4. helyen végeztek DeadFoxék, most kvalifikációra kényszerülnek, ha részt akarnak venni a kijevi versenyen.
A CIS rangadó előtt ült le beszélgetni az ukrán sztárjátékossal a Dotesports.
Az ELEAGUE Boston Major sajtókonferenciáján fejtette ki véleményét a Virtus.pro gondjairól és a játékoscserék szabályozásairól az SK Gaming játékosa.
Valószínűleg az ESL-re kontrázott rá az ELEAGUE, ők is többéves szerződést kötöttek, csak nem a Facebookkal.