Délután elkezdődik az ELEAGUE Boston Major harmadik szakasza, íme a hétvégi menetrend!
Képes Hírek
Anduin indexe az egekben, a játékosok negyede játszik vele. Ennek okán a Paladin győzelmi százaléka stabilan a legjobb.
Mostantól két hetente lesz csak kérdezz-felelek a Riotnál, így jobban ki tudják válogatni majd a fontos kérdéseket. A honor jutalmakról beszéltek ezúttal, Gnarról és a játék legkevésbé játszott karakteréről, Volibearről.
Lesz, aki örül neki és lesz, aki nem; hiszen az EA a teljesítmények alapján biztosan bekavar a Rating Refresh alkalmával a pontszámokba.
Bár legutóbb 3-4. helyen végeztek DeadFoxék, most kvalifikációra kényszerülnek, ha részt akarnak venni a kijevi versenyen.
Végre valahára kezd úgy tűnni, hogy a tankmetát magunk mögött hagyjuk, de legalábbis egy kis változatossággal újítunk rajta, az új kulcsszó: a scaling.
Persze a cím egy picit sarkít, de azért van igazság alapja. Ezt a Brawlt egyébként is egy baráttal a legjobb játszani. De lássuk, milyen taktikát lehet követni.
Az ELEAGUE Boston Major sajtókonferenciáján fejtette ki véleményét a Virtus.pro gondjairól és a játékoscserék szabályozásairól az SK Gaming játékosa.
Az egyik vezető designer adott ki egy rövid közleményt, melyben felvázolja a mostani és a következő hónap helyzetét.