Úgy tűnik, hogy eddig bírta a RUBIK és széthullik a csapat.
Counter-Strike 2 Hírek
Végre kifizetődik, hogy füstöket tanultál földrajz helyett?
Bár közel sem hibátlan a profik játéka Sydney-ben, azért van némi innováció is.
Jimpphat nélkül is kellően veszélyes a MOUZ. Kíváncsian várjuk, hogy mit hoznak ki ebből a hétvégén.
Az eredeti probléma javítását meg majd a sasok hozzák a film végén, nem?
NiKonak többet kellene AWP-znie? A P90 a legjobb fegyver a játékban?
Tűkön ülve várjuk, hogy coolio hamarosan megossza a jövőjével kapcsolatos terveit.
Szerdán már azért játszhatnak torzsiék, hogy a negyeddöntőt átugorva rögtön az elődöntőbe kerülhessenek.
A MOUZ egyik játékosa szintén nem utazhatott Sydney-be, ezért torzsiék is beugróval játszanak.