Az Ask Riot legújabb részében szóba került a meta tudatos alakítása a fejlesztők részéről, valamint, hogy miként férnének be a control wardok akár 6 tárgy mellett is.
Nincs találat a megadott tag-re!
Hírek
Mostantól többet tudhatunk meg a flashbang használatokról és arról, hogy kinek melyik csapat ellen megy a legjobban és a legrosszabban.
Az LCS csapatok terén ugyan az átigazolási láz már nagyrészt véget ért, bluerzornál még fennállt a kérdés, hogy hova tovább, hiszen a GO-val nem hosszabbított szerződést. A jelek szerint a spanyoloknál folytatja.
A bug hitelességét pedig Loemifar le is tesztelte egy videóban.
A main AWP-s szerepét a csapattársa, dupreeh fogja átvenni.
Korábban mindig csak a játék betöltésekor derült ki, hogy milyen skinekkel játszanak a többiek, de ez hamarosan változhat, és már hősválasztáskor lehet panaszkodni, ha valaki kilóg a sorból.
A versenysorozat első etapjának második napja is bővelkedett izgalmas pillanatokban.
3 évvel ezelőtt a Control Warrior a "legnehezebb" pakli volt, de a meta gyorsulása és a kirotáló kártyák miatt megtört a lendülete. A Fatigue Warrior már majdnem jó volt, de az áttörést lehet a koboldok hozzák el.
Vridiel eddig mindig segített nekünk fejleszteni a legáinkat, de a következő patch-től kezdve újakat is szerezhetünk tőle.