Szombaton a két vereséget követően nehéz helyzetbe került, vasárnap viszont elképesztő és parádés játékkal zsinórban 7 találkozót nyerve harcolta ki a részvételi jogot Molnár Gábor, a DVSC e-sportolója az EA Sports Global Series első FUT tornájára.
Electronic Arts Hírek
A K&H és az MTK Budapest jóvoltából magasabb szintre emelkedett a FIFA játékosok lehetősége a versenyzésre, és ez még csak valami kezdete.
Az új Icon Swap promó első hulláma megérkezett, és kiderült mennyi tokenért válthatunk ki bizonyos futballistákat, illetve mit kell teljesítenünk hozzá.
Nagyon sikeres és népszerű volt idén is a már másodjára megrendezett K&H e-kupa FIFA 1v1 verseny, de, hogy a támogatónak mit jelent ez a kupa, a hazai e-sport jelene és jövője, erről beszélgettünk Horváth Magyary Nórával, a K&H csoport kommunikációs ügyvezető igazgatójával.
Egy friss kimutatás szerint hihetetlen számokat produkál a FIFA20, nem elég, hogy 10 milliónál is több játékosa van, valamint 450 millió meccset játszottak le, de már most 1.2 milliárd gólt számláltak az EA-nél.
A FIFA20 abszolút érintett volt az instabil szerverek kapcsán, de a közlemény szerint a probléma elhárult a kényelmes gamelés útjából.
Nagyjából 10 napja van piacon az új futball szimulátor, és meglehet, hogy az első igazán pöpec, valamint ritka lap, Vela révén hamarosan bekerülhet a játékba.
Szoros csatában, hátrányból, majd hosszabbítás után diadalmaskodott 2:1-re molnargabo Brandt Rajmond ellen a K&H e-kupa FIFA20 1v1 versenyen, amivel címet védett a DVSC e-sportolója.
Az EA Sports büszkén tette közzé, hogy a két sztár friss és üde kinézetet kapott a játékban, valóban sokkal élethűbbek lettek a játékosok.