Az eddigi hírek elég érdekesek voltak az NA LCS kapcsán, ugyanis a Team Dignitas és a Team Envy jelentkezését is kukába dobta a Riot Games. Szerencsére minden jelenlegi csapat azért nem lesz megtagadva.
Riot Games Hírek
Egyszer már összecsaptak egymással, de az akkori 2-0-ás Rift győzelmet visszavonták, ugyanis fennállt a csalás lehetősége a mérkőzések alatt. Ma este 7 órakor bepótolják a meccseket és még stream is lesz róla!
Eddig csak a zenét hallhattuk, de klipp nem volt még hozzá, egészen eddig a pillanatig.
Hasonlóan a BotRK metához, az Ardent Censer metából is teljesen kiszorult Jhin, egyszerűen nem állja már meg a helyét ennyi hypercarry és tank között, -legalábbis ADC-ként. Miden már kissé más a helyzet.
Egyre több küldetést kapunk mostanság, amik könnyen okot adhatnak a trollkodásra a játékon belül. Korábban már esett erről szó, de most az egyik megint kiverte nálunk a biztosítékot.
Az AP tárgyak nem sokat változtak mostanában, legalábbis nem annyit, mint az AD vonal. Mivel változik a játék, a rúnák és persze a meta is, így ezeket is újra fogják gondolni a jövőben.
Nehéz helyzetbe került a THR, mert két játékost cseréltek, de a ROG MEB-en a csere lehetőségét a Riot Games a szabályok alapján végül megtagadta.
Egy kis észjátékkal könnyen úgy rángathatjuk ellenfelünket a saját előnyünkre, mint egy rongybabát. Megmutatjuk mire is kell figyelni ilyenkor!
Minden évben úgy tűnik, hogy a TSM végre esélyesként érkezik a világbajnokságra és mégis, három éve semmit nem tudtak letenni az asztalra, még a csoportokból sem jutottak ki. Mi lehet ennek az oka?