Bár az MN3B harmadik szezonja viszontagságokkal teli volt, a negyedik évadban még nagyobb erővel tért vissza a legnagyobb magyar e-sport verseny!

Nézd élőben a K&H MN3B SIM Liga Gran Turismo Sport 6. futamát. Gyűjtsd az E1 pontokat, váltsd be ezeket az E1 Piacon!
- 19:00 - Circuit de Spa-Francorchamps
Kapcsolodó Hírek
Az alapszakasz győztese B3rti11 lett, ő már nyugodtan várhatja a döntőt.
Egyetlen fordulóval a vége előtt még nem lehetett tudni pontosan, hogy ki esik ki az első osztályból és ki játszhat majd osztályozót.
A győztesek párharcai kifejezetten izgalmasnak ígérkeznek majd.
A nehézségek után 2021-ben is folytatódott az K&H MNEB, amelynek harmadik évadjában új játékot is köszönthettünk.
Ma este fél héttől robbannak be a legjobb magyar csapatok az Idézők szurdokába.
Egy játéknappal a bajnokság vége előtt a listavezető bebiztosította a harmadik bajnoki címét is, a tabella végén tanyázó csapatok számára viszont csak most kezdődnek az izgalmak.
Kettős győzelem esetén már matematikailag is bebiztosítja az együttes a harmadik bajnoki címét.
Egyre nagyobb a tét hazánk egyik legmeghatározóbb FIFA-versenyén!
2019 végén vette kezdetét a K&H MNEB második évada, amely minden tekintetben többet nyújtott az elsőnél.
Ez a két csapat már biztosan ott lesz az K&H MNEB tavaszi LoL-kupáján!
Hazánk egyik legmeghatározóbb FIFA-versenye új rendszerrel tér vissza 2023-ban.